Tato stránka může být zastaralá oproti originál. Pomozte nám s překladem této a ostatních stránek na fsfe.org, tak aby ostatní je mohli číst ve svém rodném jazyce.

O nás

Tato iniciativa má původ ve Fellowship Free Software Foundation Europe (FSFE). Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktuje nás prosím na e-mailu contact (at) fsfe (dot) org. Kdybyste chtěli vědět více o tom, co FSFE v současné době dělá pro zvýšení povědomí veřejnosti o těchto alternativách, podívejte se na naši kampaň „end non free software advertising“.

Pokud se chcete dozvědět více o svobodném softwaru a otevřených standardech, mohou se vám hodit následující odkazy:

O FSFE

Free Software Foundation Europe (FSFE) je nezisková nevládní organizace aktivní v mnoha evropských zemích a zapojená ve spoustě globálních aktivit. Přístup k softwaru určuje možnosti účasti v digitální společnosti. Pro zajištění rovnoprávné účasti v informačním věku, jakožto i svobody hospodářské soutěže, Free Software Foundation Europe (FSFE) prosazuje svobodný software, definovaný svobodami užívání, studia, upravování a kopírování. Nadace byla založena v roce 2001; vytváří povědomí o těchto otázkách, zabezpečuje svobodný software po politické a právní stránce a davá lidem svobodu prostřednictvím podpory vývoje svobodného softwaru - to jsou ústřední témata FSFE.