This translation may be out of date with the originaaliga. Please help us to translate this and other pages on fsfe.org, so people can read our message in their native language.

Projektist

See projekt sai alguse Euroopa Vaba Tarkvara Fondi (FSFE) Ühingust. Kui sul on tagasisidet pakkuda, siis kirjuta palun meile aadressil contact (at) fsfe (dot) org. Kui sa soovid teada, mida FSFE teeb, et teadlikkust vabavaralistest alternatiividest tõsta, siis tutvu meie kinnise tarkvara reklaami vastase kampaaniaga.

Kui sa soovid rohkem teada saada vabast tarkvarast ning avatud standarditest, siis võivad sulle huvi pakkuda järgnevad veebilehed:

Euroopa Vaba Tarkvara Fondist

Euroopa Vaba Tarkvara Fond (FSFE) on vabaühendus, mis on aktiivne mitmetes Euroopa riikides ning osaleb paljudes üleilmsetes tegemistes. Ligipääs tarkvarale määrab osaluse digitaalses ühiskonnas. Nii võrdse osaluse kui ka konkurentsivabaduse kindlustamiseks infoajastul on Euroopa Vaba Tarkvara Fond pühendunud vaba tarkvara edendamisele. Vabadus kasutada, uurida, muuta ja kopeerida defineerib vaba tarkvara. 2001. aastal asutatud FSFE kindlustab vaba tarkvara poliitiliselt ja juriidiliselt, toetab vaba tarkvara arendamist ja seeläbi vabadust ning harib rahvast nendes küsimustes.